Osim tehniko-takčitkih sposobnio evidentno je da je fizička sprema jedna od jačih karakteristika Radeta Krunića.
Bh. reprezenativac je u srijedu igrao meč protiv Napolija, ali ga nije završio. Krajem prvog poluvremena na stadionu Castellani zbog povrede je morao biti zamijenen.
Nakon prvih pregleda činilo se da Krunića zbog problema s aduktorom čeka višesedmična pauza, ali se rođeni Fočak ekspresno uspio oporaviti. Jučer je uradio dodatne testove te je pozvan za današnji meč sa Udineseom.
Očekivalo se da 25-godišnjak meč na Dacia Areni započne sa klupe, međutim trener Andrea Andreazzoli ga je uvrstio u startnih 11 što se definitivno smatra iznenađenjem.
Radi se o direktnom obračunu timova koji se bore za opstanak u Seriji A zato ne čudi zasto je Andreazzoli odlučio da Krunića na teren pošalje od prve minute.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Magija na Mokrom Docu