Trostruki olimpijski pobjednik i svjetski prvak Jamajčanin Usain Bolt otvorio je atletsku sezonu pobjedom u utrci na 400 metara na Camperdown Classicu u Kingstonu s rezultatom 45.86.
"Nisam previše zadovoljan svojim nastupom, no ipak sam pobijedio. Prejako sam krenuo u utrku, pa sam u drugom dijelu ostao bez snage," rekao je Bolt koji je pobijedio s novim rekordom mitinga, no nije srušio osobni rekord koji iznosi 45.28.
Vlasnik zlatnih medalja na 100, 200 i 4x100 metara s OI u Pekingu, te SP-a u Berlinu idući nastup imat će 27. februara također u Kingstonu.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Opet ih je naljutio