Srbijanski teniser Filip Krajinović savladao je Pierrea Herberta sa 2:0 u setovima u polufinalu ATP turnira u Budimpešti.
U prvom polufinalu Budimpešte Krajinović je za samo 58 minuta nadigrao Herberta.
Filip je u dva seta slavio sa 6:2, 6:2, pa je izborio finale u kojem će igrati protiv pobjednika duela Berrettini - Đere.
Ovo je drugo ATP finale u karijeri za srbijanskog tenisera i sada je na dobrom putu da možda stigne i do titule.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Prvi čovjek Crvene zvezde