Rođeni odlično igraju

Velež blista na Pecari: Brandao pogodio za 3:1 protiv Širokog

Endin Čaušević

Fudbaleri Veleža igraju u gostima protiv Širokob Brijega prijateljski meč.

Velež je poveo na Pecari golom Brandaa u desetoj minuti, no početkom drugog dijela Široki je poravnao na 1:1 jer je Franjić pogodio iz penala.

No, Rođeni su nakon toga odlično zaigrali. Prvo je u 60. minuti odličan gol za 1:2 postigao Cvijanović, a samo desetak minuta kasnije ponovo se zatresla mreža Širokog.

Igrači Veleža odigrali su odličnu akciju, a svoj drugi gol na utakmici postigao je Brandao koji je povisio na 1:3.