Igrači Slobode su imali za čime žaliti

Omar Pršeš nakon utakmice: Rezultat nije realan, imali smo neke šanse koje nismo smjeli promašiti

S. Pašalić

Nogometaši Slobode su poraženi večeras na gostovanju kod ekipe Sarajeva na Koševu sa visokih 3:0.

Igrač FK Sloboda Omar Pršeš nije bio zadovoljan sa rezultatom nakon utakmice i smatra da on ne odražava pravo stanje na terenu.

"Mislim da rezultat nije realan, oni jesu imali te šanse, ali naprvili su nam probleme iz naših grešaka. Imali smo i mi svoje šanse u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu smo izašli jedan na jedan tri-četiri puta što ne smijemo fulati i eto kako na kraju završi utakmica"