Tuzla City i Željezničar remizirali
Bošnjaković: Rezultat je realan, tu smo gdje jesmo
U sjajnom derbiju Tuzla City i Željezničar su podijelili bodove odigravši 2:2.
Trener tuzlanskog premijerligaša Milenko Bošnjaković je u prvom komentaru poslije utakmice kazao da je remi najrealniji ishod susreta.
"Odlična utakmica, prava prvenstvena, drago mi je što je publika uživala u susretu. Cilj je bio da pobijedimo i da se vratimo na prvo mjesto, ali nismo uspjeli. Rezultat je realan i zadovoljni smo rezultatom kako se odvijala situacija na terenu", rekao je Bošnjaković nakon utakmice.
Trener Tuzla Cityja je prezadovoljan dosadašnjim dijelom sezone.
"Prezadovoljan sam, prezadovoljni su i ljudi u klubu i predsjednik Azmir Husić. Tu smo gdje jesmo, igramo dobro, imam dobru grupu momaka, idemo kolo po kolo, nastavit ćemo u ovom tempu", kazao je Bošnjaković.
Prije reprezentativne pauze Tuzla City će igrati protiv Veleža u Kupu te Zvijezde 09 u prvenstvu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Oglasio se Goran Vučević