Trener Željezničara o incidentu
Osim: Sramno, ne znam šta drugo da kažem
Pred sami kraj duela Željezničara i Slavije, tačnije u 88. minuti, jedan neodgovorni pojedinac koji sebe naziva navijačem, utrčao je na teren i nasrnuo na golmana gostujuće momčadi.
Šef stručnog štaba Željezničara, Amar Osim, odmah nakon susreta rekao je da je ovo što se desilio sramno i izvinuo se Slaviji u svoje ime i u ime kluba.
"Sramno, ne znam šta drugo da kažem. U utakmicu koja je korektna, puna sportskog naboja neki idiot pokuša sve pokvariti", rekao je Osim nakon utakmice i dodao:
"Žao mi je, samo ne znam 'piju li vode' ove moje riječi. U svoje ime i u ime cijelog kluba mogu se samo izvinuti našim gostima. Mi ćemo sasvim sigurno snositi posljedice i to najvjerovatnije novčane, ali učinit ćemo sve da barem dio istih na svoja leđa preuzme firma čiji su ljudi obezbjeđivali utakmicu jer oni su glavni krivci. Znaju nam uzeti novce i to sramne novce za svoje usluge i samo je sreća pa imamo veliki broj gledaoca na utakmici, pa te usluge možemo platiti. Ponavljam, Željezničar je najmanji krivac u svemu ovome i sva odgovornost leži na obezbjeđenju utakmice", zaključio je Osim.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Austrijanci žele trijumf
Rangnick pun sebe stigao u BiH: "Da nije bilo Džeke, drugačije bi završili protiv San Marina"
Ovo bi bila prava bomba
Split će da "gori" zbog Rakitićeve objave, sprema li se najveći transfer ikad u HNL-u?!
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Ne žele ga gledati u Kataru