Rođeni poveli na Bilinom polju

Pogledajte veliko slavlje igrača i navijača FK Velež

Današnji program 14. kola Premijer lige BiH donio je, između ostalog, duel Čelika i Veleža.

U prvom dijelu sezone Zeničani su slavili u Mostaru rezultatom 2:1, pa stoga gostima danas nije nedostajalo motiva i od prve minute postavili su se hrabro i odlučno da osvoje puni plijen.

Imali su Dudićevi izabranici mnoštvo šansi u prvom poluvremenu, a do pogotka došli su tek u 51. minuti kada je Pavlovića matirao Zeljković.

Nastalo je, naravno, veliko slavlje među fudbalerima, ali i navijačima kojih je više od stotinu došlo da s tribina pruži podršku Veležu.

"Ti si naša ljubav jedina...", odzvanjalo je Bilinim poljem.