Sloboda izjednačila protiv Sarajeva

Potez kola Amera Bekića i majstorska završnica Samira Bekrića za poravnanje na Tušnju!

Fudbaleri Slobode izjednačili su u ovim trenucima na Tušnju protiv Sarajeva.

Sarajevo je vodilo 1:0 nakon prvih 45 minuta golom Amara Rahmanovića, ali domaći početkom nastavka dolaze do izjednačenja.

Igrao se 57. minut kada je Amer Bekić došao do jedne lopte u kaznenom prostoru Bordo tima, majstorski petom uposlio Samira Bekrića koji rutinski pogađa za izjednačenje rezultata.

Do kraja je ostalo nešto više od pola sata i sigurni smo da ćemo sada gledati još zanimljiviju utakmicu između ova dva kluba.