Kakva asistencija

Magija Mesuta Ozila na Anfieldu

Endin Čaušević

Liverpool i Arsenal igraju trenutno na Anfieldu utakmicu osmine finala engleskog Liga kupa.

Stari rivali igraju fantastičan meč jer smo u prvom poluvremenu vidjeli čak pet golova. Liverpool je poveo autogolom Mustafija, ali je Arsenal preokrenuo na 3:1 s dva gola Martinellija i jednom golom Torreire.

No, nadu Redsim u finišu prvog dijela vratio je James Millner golom iz penala za 2:3. Na samom startu drugog dijela ponovo hladan tuš za domaće.

U 54. minuti Arsenal je poveo sa 4:2 nakon magičnog poteza Mesuta Ozila koji je asistirao Maitlandu-Nilesu, a on je lagano pogodio mrežu Redsa.