Liga 6

Slobodi pobjeda nakon dva produžetka

Nakon što je jučer u derbiju 2. kola Lige 6 Široki na svom terenu savladao Bosnu, danas su odigrane i preostale dvije utakmice.

Izrazito ubudljivo bilo je u Mostaru gdje je Sloboda još jednom iznenadila. Tuzlaci su još jednom slavili i nakon što su kod kuće nadigrali favoriziranu Igokeu, danas su bili bolji od Zrinjskog. Međuim, put do pobjede za Tuzlake nije bio lak. Nakon 40. Minuta igre na semaforum je stajalo 75:75, a ni nakon dodatnih pet minuta nije nilo pobjednika, pono izjednačeno 89:89. Tek nakon drugog produžetka gosti su mogli proslaviti pobjedu i to sa minimalnih 103:104.

Mnogo manje neizvjesnosti bilo je u Aleksandrovcu gdje se Igokea pred svojom publikom morali iskupiti za poraz iz prošlog kola. Žrtva je bila ekipa Čapljine, a rezultat od 92:52 govori da Igosi nisu imali milosti.

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.