Mladi golman Atletico Madrida, Sergio Asenjo, mogao bi od naredne sezone pojačati Tottenham.
Španjolski As danas piše da je londonski klub ozbiljnmo zainteresiran za mladog golmana Atletica, a s obzirom da je Asenjo trenutno izgubio mjesto prvog golmana madridskog kluba, do transfera bi vrlo lako moglo i doći.
Asenjo je u Atletico došao iz Valladolida za 6 miliona eura, a španjolski mediji smatraju da bi ga madridski klub prodao za iste te novce.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije
Bećiragić: Moramo da ih prebijemo da dođemo do koša; Nurkić: Krivo mi je
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Nije mu se dopalo