Juventus i Lazio igraju meč Superkupa Italije u Rijadu i nebesko-plavi trenutno vode 1:0.
Lazio ima veliku želju da stigne do novog trofeja nakon što je u maju osvojio Kup Italije.
Rimski klub igra sjajno posljednjih sedmica, pa je tako i večeras na stadionu u Saudijskoj Arabiji poveo protiv Juventusa nakon 16 minuta igre.
Immobile je asistirao, a Luis Alberto matirao Szczesnyja za 1:0. Inače, u sastavu su i bh. nogometaši Miralem Pjanić i Senad Lulić.
Gol pogledajte OVDJE.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Andrija Maksimović konačno otišao