Šveđanin pogodio u prijateljskoj utakmici

Prvi kadrovi Zlatana Ibrahimovića u akciji - od povratka u Milan

Zlatan Ibrahimović je jučer i zvanično potpisao za Milan, pa se na taj način vratio u klub čiji je dres nosio od 2010. do 2012. godine.

Već danas je Ibrahimović istrčao na teren u dresu Milana. Naime, Rossoneri su odigrali prijateljski meč sa niželigašem Rhodenseom, a Zlatan je u Milanellu igrao od prve minute.

Milan je slavio ubjedljivu pobjedu, rezultatom 9:0, a Ibrahimović je uspio postići gol i upisati asistenciju.

Inače, Ibrahimović je, kao i većina igrača koji su počeli utakmicu, izašao iz igre na poluvremenu.

U video prilozima možete vidjeti Zlatana u akciji protiv Rhodensea, kao i njegov gol - koji mu nije bilo teško postići: