Mancini kandidat za selektora Italije

Trener Manchester Citya Roberto Mancini mogao bi naslijediti Marcella Lipija na klupi reprezentacije Italije.

Čelnici Fudbalskog saveza Italije sastavili su uži spisak potencijalnih kandidata za selektora, a Mancinijevo ime nalazi se na prvom mjestu.

Uz Mancinija, jedini ozbiljni kandidat je trener Rome Claudio Ranieri, a službenici Fudbalskog saveza Italije obavili su razgovore sa obojicom kandidata.

Promo

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.