Castillejo se javio fanovima
"Je li u Milanu sve u redu? Upravo su me opljačkali i uperili mi pištolj u lice!"
Fudbaler Milana je očigledno preživio napad lopova, a o svemu je obavijestio svoje fanove na Instagramu.
Samu Castillejo, krilni igrač Rossonera, objavio je kako je bio na meti dvojice pljačkaša koji su ga, prema njegovim riječima, opljačkali, a potom mu u lice uperili pištolj.
"Je li u Milanu sve u redu? Upravo su me opljačkala dva tipa koji su mi uperili pištolj u lice", napisao je Španac, a detalje ćemo vjerovatno naknadno saznati u italijanskoj štampi.
Inače, incident se dogodio samo tri dana prije revanš utakmice polufinala Kupa u kojoj Milan gostuje Juventusu, dok će se sezona u Seriji A nastaviti 20. juna. Castillejo je protekle sezone bio važan u ekipi s obzirom da je redovno igrao na poziciji desnog krila.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija nakon pobjede nad BiH
Ralf Rangnick otkrio zašto je došao biciklom do trenerske klupe na Bilinom Polju
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
19-godišnjak pred sjajnim potpisom