Gosti izjednačili, Bayern ponovo poveo

Slavlje Eintrachta na Allianz Areni nije dugo trajalo

Na Allianz Areni se igra polufinalni meč Kupa Njemačke između Bayerna i Eintrachta, a trenutno je rezultat 2:1.

Poveo je Bayern u 14. minuti utakmice preko Perišića, a istim rezultatom se otišlo na odmor.

Ipak, Bavarci su se uspavali u drugom poluvremenu, pa je Eintracht zasluženo došao do poravnanja u 69. minuti.

Da Costa je natrčao na odbijenu loptu nakon šuta Kamade i pogodio za 1:1.

Međutim, samo pet minuta kasnije Bayern odigrava lijepu akciju, a Lewandowski pogađa za 2:1.

Ovaj gol je prvo poništen zbog ofsajda, ali je priznat nakon intervencije VAR-a.