Foto - EPA

Bologna razbijena

Još jedna brutalna partija Milana: Rossoneri godinama nisu bili ovako dobri

Milan je večeras na San Siru lagano pobijedio Bolognu sa 5:1 i tako je nastavio seriju utakmica bez poraza.

Još jedan sjajan meč odigrali su Rossoneri i natrpali su mrežu tima kojeg s klupe predvodi Siniša Mihajlović.

Milan je poveo u 10. minuti. Pogodio je Saelemaekrs za 1:0, da bi u 24. minuti već bilo 2:0, a ovog puta je zabio Hakan Calhanoglu.

Nakon brojnih šansi Milan je usporio malo u finišu prvog dijela. Bologna je to iskoristila i golom Tomiyasua u 44. minuti vratila se u meč (2:1).

Ipak, u drugom poluvremenu domaći sastav bez većih problema završava posao. Prvo je Bennacer u 49. minuti zabio za 3:1, a osam minuta kasnije Ante Rebić pogađa za 4:1.

Do kraja meča je bilo još dosta šansi, a u nadoknadi meča Rossoneri dolaze i do petog gola. Zabio je Calabria za 5:1.