Prije nekoliko dana u javnost je procurila informacija kako rimski Lazio želi u svoje redove dovesti reprezentativca BiH Vedada Ibiševića, za kojeg je, kako prenose italijanski mediji, ponuda već spremna.
Edoardo Reja, nekadašnji trener splitskog Hajduka, a danas strateg rimskih nebeskoplavih, veliki je poštovalac igre Vedada Ibiševića, još od vremena kada je sjedio na klupi kluba sa Poljuda.
Kako navode mediji na Apeninima, Lazio je već spremio ponudu, koju će u narednih nekoliko dana poslati na adresu Hoffenheima u vrijednosti između osam i deset miliona eura. Nebeskoplavi se nadaju da bi posao oko dovođenja Vedada Ibiševića mogli završiti do početka Svjetskog prvenstva, a Eduardo Reja vidi reprezentativca Bosne i Hercegovine kao igrača koji bi mogao mnogo doprinijeti igri njegove ekipe naredne sezone.
Ibišević je ove sezone u dresu Hoffenheima bio ponajbolji igrač u razočaravajućoj sezoni za svoj klub, postigavši 12 golova, uz sedam asistencija.
Promo
Naše mjesto za sve
Otvoren renovirani veliki Bingo Stup
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na kraju utakmice protiv Austrije
Igrači Bosne i Hercegovine nisu pozdravili BH Fanaticose, uslijedila je burna reakcija!
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Bh. sudija na udaru Francuza
Irfan Peljto na nezapamćenom udaru, poznata lica bez dileme: "Ovo što je uradio je sramota"
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici