Susret neće suditi Bugari
UEFA promijenila sudije za meč Maccabi - Željezničar!
Susret prvog pretkola Europa lige između Maccabija i Željezničara neće suditi bugarski arbitri na čelu sa Dragomirom Draganovim.
Draganov je delegiran da sudi prvi meč ova dva tim, ali kako taj susret nije odigran UEFA je odlučila da promijeni djelioce pravde.
Tako će meč na Sammi Ofer stadionu suditi danske sudije na čelu sa Jorgenom Burcardtom, a asistirat će mu Lars Hummenlgaard i Heine Sorensen, za četvrtog arbitra određen je Morten Krogh.
Utakmica počinje u 19 sati. Za Plave će od prve minute igrati: Fejzić, Stevanović, Kosorić, Miletić, Šehić, Hajdarević, Alispahić, Blažević, Veselinović, Štilić, Lendrić.
Sastav Maccabija izgleda ovako: Maccabi: Cohen, Mabouka, Habashi, Arad, Menachem, Ashkenazi, Lavi, Abu Fani, Chery, Wildschut, Rukavytsya.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Zna se kome je posvećena ova pobjeda
Da ti srce pukne: Atić nakon historijskog uspjeha objavom rasplakao cijelu Bosnu i Hercegovinu
Legenda svjetskog tenisa
Novak Đoković Srbiju sprema na neizbježan trenutak, sada je svima jasno kakav je plan
Sve je sada prokomentarisao u svom videozapisu
Dobio je i prijetnje smrću: Hrvatski Youtuber brutalno napadnut zbog Crvene zvezde
Ne onako kako se mislilo u prvi mah