Barca vodi sa 3:0

I kad mu se ne igra Messi uspije da zabije gol

Endin Čaušević

Fudbaleri Barcelone trenutno igraju na svom terenu protiv Villarreala meč 3. kola La Lige.

Barca je furiozno krenula i brzo došla do 2:0. Na scenu je stupio Ansu Fati koji je zabio dva gola u 15. odnosno 19. minuti i pokazao o kakvom potencijalu se radi.

Do trećeg gola Katalonci su stigli u 35. minuti. Fati je izborio penal, a odgovornost je preuzeo Leo Messi.

Asenjo je pogodio stranu u koju će Messi šutirati, ali nije uspio da odbrani njegov udarac i to je bilo 3:0. Prvi gol Messija u novoj sezoni pogledajte OVDJE.