Vode sa 4:0

Rapsodija Barcelone u prvom poluvremenu

Endin Čaušević

Barcelona nakon prvog poluvremena vodi čak s 4:0 protiv Villarreala.

Barca je povela već u 15. minuti kada je gol postigao Ansu Fati. Samo četiri minute kasnije bilo je 2:0, a strijelac je bio ponovo nevjerovatni Fati.

Do trećeg gola Barca dolazi u 35. minuti. Fati je izborio penal, a siguran s bijele tačke bio je Lionel Messi za 3:0.

Deset minuta kasnije Barca je zabila i četvrti gol. Nakon centaršuta Messija autogol postiže Torres i čini se da je pobjednik u ovom duelu već jasan. Četvrti gol Barcelone možete pogledati OVDJE.