Polufinalne utakmice baraža za Evropsko prvenstvo
Velika pobjeda Srbije protiv Norveške, Škotska nakon penala izbacila Izrael
Odigrane su utakmice polufinala baraža za Euro, a pobjede su ostvarile reprezentacije Srbije i Škotske.
Srbija je ostvarila pobjedu na gostovanju kod Norveške, a ključni igrač u pobjedi bio je Milinković-Savić.
Naime, u prvom poluvremenu nije bilo golova, a Srbija je do vodstva došla u 82. minuti upravo golom Milinković-Savića.
Kada su svi mislili da će Srbija proći dalje nakon regularnih 90 minuta, Norveška je poravnala na 1:1 u 88. minuti golom Normanna.
Pobjedu Srbiji donio je Milinković-Savić svojim drugim golom i to u 103. minuti.
U duelu Škotske i Izraela nije bilo golova u regularnih devedeset minuta, ali ni u produžecima, te je pobjednika odlučilo izvođenje penala.
U tome su bolji bili reprezentativci Škotske, koji su na kraju ostvarili prolaz u finale baraža za Evropsko prvenstvo.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Andrija Maksimović konačno otišao