Prijateljski meč

Sloboda u finišu do pobjede protiv Tuzla Cityja

Endin Čaušević

Fudbaleri Slobode danas su u prijateljskoj utakmici savladali Tuzla City sa 2:1.

Tuzlanski klubovi odlučili su iskoristiti reprezentativnu pauzu da odigraju prijateljsku utakmicu, te ostanu u formi do narednog vikenda kada se nastavlja Premijer liga.

Sloboda je u današnjem meču uspjela da do prednosti dođe u 60. minuti kada je Dušan Ristić zabio pogodak iz slobodnog udarca.

Ipak, Tuzla City je uspio da poravna na 1:1 u 77. minuti, a strijelac je bio Vojo Ubiparip i činilo se da će to biti konačan rezultat ove utakmice.

Međutim, u samom finišu utakmice Sloboda je došla do pobjede, a gol za 2:1 postigao je Ermin Kadrić.

Sloboda: Kukić, Hadžibeganović, Mujkić, Devedžić, Osmić, Pezer, Mehmedović, Predragović, Hasukić, Ristić, Alić.

Tuzla City: Muminović, Rugašević, Kojić, Morris, Đerić, Karjašević, Rustemović, Maksimović, Nukić, Džafić, Ramić.