Bh. defanzivac na cijeni
Milan želi Ahmedhodžića!
Bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić nalazi se na meti engleskoj Chelseaja, ali i još jednog evropskog velikana.
Prema informacijama švedskih novina, Plavci su za Ahmedhodžića spremni izdvojiti oko osam miliona eura, a bh. fudbaleru su spremili ugovor na pet godina.
On je već igrao u Engleskoj za Nottingham Forest, a sada su se pojavile informacije da bh. reprezentativca želi i slavni Milan.
Za BiH je mladi defanzivac debitovao u duelu protiv Sjeverne Irske na Grbavici.
Pokazao je da na njega se ozbiljno može računati, a trenutno je član švedskog Malmea.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Orlići demolirali protivnika