Posljednji put u O2 Areni
Počinje londonski ATP Masters: Đoković u grupi s Medvedevom, Zverevom i Schwartzmanom
U nedjelju počinje ATP Masters koji se posljednji put održava u londonskoj O2 Areni
Branitelj naslova Grk Stefanos Tsitsipas smješten je u istu skupinu ATP Finala kao i Španjolac Rafael Nadal, pobjednik US Opena Dominic Thiem i mlada ruska zvijezda i debitant Andrej Rubljov, ishod je ždrijeba u četvrtak u Londonu.
Svjetski broj jedan Srbin Novak Đoković, koji se bori za rekordni šesti naslov na završnom Finalu, u grupi je s Rusom Daniilom Medvedevim, Nijemcem Aleksandrom Zverevim i Argentincem Diegom Schwartzmanom. ATP Finale slavi 50. izdanje i po zadnji puta će se održati u londonskoj O2 Areni, u koju su tenisači preselili 2009. godine, a sljedeće godine domaćin će biti Torino. Turnir osmorice najboljih vrijedan 5.7 miliona dolara započinje u nedjelju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Sinoć debitovao i odmah postigao pogodak
Kerim Alajbegović objavom digao Bosnu na noge, spomenuo i Džeku, a onda se Edin "javio" u komentaru!
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići