Mino Raiola, menadžer švedskog napadača Zlatana Ibrahimovića, još jednom je potvrdio kako njegov klijent ovog ljeta neće napuštati Nou Camp.
Zlatan Ibrahimović se povezivao sa brojnim klubovima ovog ljeta, a posebno zbog činjenice da je Barcelona dovela napadača Davida Villu iz Valencije.
Ipak, unatoč raznim interesima i špekulacijama, njegov menadžer Mino Raiola ističe kako do transfera neće doći..
"Ibra ne želi napustiti Barcelonu i ne razumijem zašto bi to trebao napraviti. Nema namjeru napustiti Barcelonu, a i klub ga ne želu pustiti", kazao je Raiola, te dodao.
"On na kraju sezone nije postigao ono što se od njega očekuje, ali do februara je sve bilo dobro i mislim da je pretjerano govoriti kako bi trebao otići iz Barcelone."
Promo
Adrenalinski spektakl privukao brojne učesnike i publiku, trčao i gradonačelnik
Bihać - grad adrenalina i izazova: Mozzart podržao prvu OCR SpectRun trku
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Press konferencija Hrvatske
Dalić zbog njih godinama trpio kritike, a večeras je dočekao najslađu osvetu: "Meni je to svetinja"
Nemile scene nakon završetka meča
Vinčić svirao kraj, a onda su Donnarumma i Gattuso izgubili živce zbog bezobrazluka Izraelaca
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Ne računaju na njega