Borac će glavni dio priprema za nastavak sezone obaviti u Turskoj, a Banjalučani se već nalaze u Antaliji.
Borac je promijenio i plan rasporeda mečeva, pa je tako otkazan meč protiv Urala zakazan za 6. februara.
Izabranici Marka Maksimovića će igrati dan ranije, a za protivnika će imati evropskog velikana, Shakhtar iz Donetska.
Popularni Rudari su redovni učesnici UEFA-ini takmičenja, a vrlo često prolaze grupnu fazu ili Lige prvaka ili Europa lige.
Nema dileme da će to biti pravi ispit za Banjalučane koji će svoj prvi test u Antaliji imati već danas, a rival je uzbekistanski Kizilkum.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Već ga obožavaju u Milanu
Kakav je to majstor: Modrić je uzeo loptu, a nekoliko sekundi kasnije...
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Za njega nema Lige prvaka ove sezone