Foto - Velež

Šest golova u pripremnom meču

Revija golova na meču Rođenih: Velež u Turskoj remizirao sa Arsenalom

Velež je u pripremnom meču u Antaliji remizirao sa ruskim Arsenalom iz Tule rezultatom 3:3.

Dobro je tim Feđe Dudića ušao u meč i iz pre šanse su Rođeni stigli do gola. U devetoj minuti za 1:0 pogodio je Brandao.

Nije dugo trajala radost Veleža. Samo četiri minute kasnije Pančenko zabija za 1:1.

Potom je Kangwa u 16. minuti izašao sam pred Bogdanovića koji brani njegov udarac.

Velež je zatim opasno zaprijetio u 30. minuti. Radović dobro šutira, lopta odlazi tik preko gola.

Arsenal na odmor odlazi vodstvom. U 40. minuti Kangwa kažnjava lošu reakciju odbrane Rođenih za prednost od 2:1.

Rođeni su i u nastavku bili jako opasni, a u 61. minuti Vehabović prekrasnim golom poravnava na 2:2.

Iako je Velež bio opasniji u ostatku meča Arsenal je svoju šansu iskoristio da postigne gol. Igrala se 81. minuta kada Burlak pogađa mrežu Rođenih za 3:2.

Ipak, u 90. minuti Velež stiže do izjednačenja. Konačnih 3:3 postavio je Ovčina.

Pripremni meč:

Velež - Arsenal Tula 3:3

Velež: Bogdanović, Dario, Zvonić, Cheshmedjiev, Radović - Radovac, Hasanović, Ćosić, Anđušić, Cvijanović, Brandao.

U drugom poluvremenu su igrali: Bobić - Ćosić, Zvonić, Cheshmedjiev, Radović - Radovac, Vehabović, Osmić, Anđušić - Cvijanović, Brandao.