Bh. tim slavio sa 4:0

Tuzla City u Umagu ubjedljivo savladao Opatiju

Endin Čaušević

Fudbaleri Tuzla Cityja danas su u pripremnom meču u Umagu pobijedili ekipu Opatije sa 4:0.

Tuzla City je bez problema stigao do pobjede protiv hrvatskog drugoligaša, a rezultat je na kraju bio 4:0. U prvom dijelu nije bilo golova iako je bilo nekoliko dobrih prilika na obje strane.

Vrijedi istaći da je u 36. minuti Vojo Ubiparip dobio crveni karton, a umjesto njega u igru je ušao Maksimović.

Bh. premijerligaš do prednosti je stigao u 53. minuti kada je Lučić odlično pronašao Džafića koji pogađa za 1:0.

Prednost Tuzla Cityja udvostručio je Ramić, dok je gol za 3:0 postigao Mešinović. Konačnih 4:0 postavio je Džaferović u finišu utakmice. Narednim pripremni meč ekipa Husrefa Musemića igra u četvrtak protiv Triglava iz Kranja.