Junak pobjeda Tuzle City u gradskom derbiju najavio sutrašnji meč

Brkić: Uz pravi pristup imamo čemu da se nadamo!

Junak pobjede FK Tuzla City u prvom kolu nastavka sezone Premijer lige protiv Slobode bio je Goran Brkić.

Brkić je pružio sjajnu partiju, a sada će rival Tuzlacima biti FK Željezničar.

Upravo je Brkić govorio u najavi meča.

"Počeli smo pobjedom, ali to je već iza nas. Okrećemo se Željezničaru, svjesni smo njihovih kvaliteta, ali svjesni smo i naših kvaliteta te mogućnosti. Uz pravi pristup imamo pravo nećemu da se nadamo", kaže Brkić.

Govorio je o samoj ekipi.

"Iskreno, bio sam upućen u dešavanja u Premijer ligi, te mogu reći da je naša ekipa, ekipa koja je dobro izbalansirana, ima mladost i iskustvo. Uz šefov pečat koji svi znamo ova ekipa može da se nada dobrom rezultatu".

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Već je nastupao u Premijer ligi pa je uporedio taj period i sada kada se vratio nazad.

"Ima napretka, radi se na poboljšanju infastrukture a to je veoma bitno. Lijepo je vidjeti da se Velež vratio u Premijer ligu, Tuzla City je pojavio kao osvoježenje i lijepo je vidjeti te stvari".

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.