Sportsko-rekreativna i zdravstvena manifestacija
U maju prvo izdanje utrke "Stolački cener": Učešće potvrdila i jedna od najboljih bh. sportistkinja
Čaršija na jugu naše zemlje Stolac, bit će domaćin prvog izdanja gradske utrke pod nazivom "Stolački cener".
U pitanju je sportsko-rekreativna i zdravstvena manifestacija koja će se održati na stazi dugoj 10 kilometara.
Ako situacija sa koronavirusom bude dozvolila, utrka bi se trebala održati u subotu 22. maja uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.
Prijave su već počele, a učešće je uzela i bivša najbolja sportistkinja BiH, Lucija Kimani, koja je našu zemlju predstavljala i na Ljetnim olimpijskim igrama.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Iznenađujuća, ali razumljiva odluka
Za nemirnu nedjelju u Srbiji pobrinuo se Đoković, razočarao je milione: "Izvinite, ali ja..."
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove