Borac - Zrinjski

Novi gol u Banjaluci, na radost navijača Sarajeva...

Borac i Zrinjski igraju derbi 30. kola Premijer lige.

U Banjaluci, za razliku od meča Sarajevo - Sloboda (0:0), već dva gola u prvih 25 minuta igre.

Stojan Vranješ je u 15. minuti postigao gol za domaću momčad, ali je Zrinjski uspio da se vrati i u 22. minuti da izjednači golom Juranovića.

Navijači drugih timova pomno prate dešavanja u Banjaluci, a navijači Sarajeva nadaju se da će Plemići odnijeti sva tri boda, kako bi bordo tim ostao na vrhu.

Prije početka utakmice, Sarajevo je imalo bod više od Borca, a u slučaju da duel u Banjaluci bude završen remijem, Borac se vraća na prvo mjesto.