Iako je jučerašnji dan nudio ipak nešto više optimizma, dan kasnije opet problemi. Milorad Mitrović je nakon dvije sedmice provedene u Mostaru odlučio podići sidro i napustiti Velež. Tako je Velež ponovo u velikim problemima, bez šefa stručnog štaba, a nova sezona je pred vratima.
Milorad Mitrović je stigao u velež sa željom da izgradi mladu ekipu koja bi na površinu treba izbaciti par imena u nekom budućem vremenu, ali je vrlo brzo postao svjestan činjenice da su mladim igračima potrebni iskusniji saigrači, odnosno da su ekipi potrebna pojačanja.
S obzirom na finansijsku situaciju u klubu, mogučnosti da se dovedu prava pojačanja do početka prvenstva su male i Mitrović je očito svjestan težine situacije u klubu odlučio otići''
''Sa Miloradom Mitrovićem nismo niti potpisali ugovor, jer je on došao tu da pomogne, da sklopi jednu ekipu, da pomogne našim trenerima u stručnom štabu. Još ranije smo znali da je moguće da pronađe neki klub u Turskoj, odnosno da ostane tu do januara, ali smo se nadali da ćemo pronaći neko riješenje do kraja sezone. On se upoznao sa ekipom, isprobao je neke igrače te je istakao kao su ekipi potrebna pojačanja koja mi u ovom trenutku ne možemo obezbjediti, te je odlučio otići'' kaže Sedin Tanović koji nije mogao potvrditi da li postoji neko novo trenerskom ime u opciji, ali je dodao da bi do sutra situacija mogla biti jasnija.
Promo
Oko 150 učesnika čistilo deponiju, izletište i planinarilo
Mozzart podržao ekološku akciju u Zabrđu kod Viteza
Naše mjesto za sve
Otvoren renovirani veliki Bingo Stup
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na kraju utakmice protiv Austrije
Igrači Bosne i Hercegovine nisu pozdravili BH Fanaticose, uslijedila je burna reakcija!
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Dao svoje viđenje utakmice
Esmir Bajraktarević nakon poraza od Austrije: "Nismo bili sretni i to je fudbal"
Bh. sudija na udaru Francuza
Irfan Peljto na nezapamćenom udaru, poznata lica bez dileme: "Ovo što je uradio je sramota"
Njegove riječi su ostavile sve u nevjerici