Slavija, ekipa koja je prošle sezone teško izborila opstanak u društvu najboljih, ugostit će Slobodu na svom terenu. Optimizma u redovima tuzlanskog premijerligaša ne manjka.
"Svako gostovanje u Bosni i Hercegovini je samo po sebi teško. Tako će, bez sumnje, biti i ovo naše u Istočnom Sarajevu."
"Ali, mislim da jednim zalaganjem čitavog tima, jednom dobro potavljenom formacijom šefa struke Vlatka Glavaša i njegovog pomoćnika Adnana Osmanhodžića, možemo doći do povoljnog rezultata", kazao je stoper Slobode Samir Jogundžić za SportSport.ba, te dodaje:
"Slavija je ostala bez velikog broja igrača, no i naša postava izgleda dosta durgačije u odnosu na prošlu sezonu. Naša odbrana je u proljetnom dijelu prošle sezone na Tušnju primila svega jedan pogodak, a svi znamo da su nam u goste dolazili i Sarajevo, Zrinjski, Borac, Željo... Iskreno se nadam da će se taj uspjeh i ove godine ponoviti, iako više u zadnjoj liniji nema Crnogorca, Karadže, Mostarlića..."
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija Hrvatske
Dalić zbog njih godinama trpio kritike, a večeras je dočekao najslađu osvetu: "Meni je to svetinja"
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Fenomenalan turnir je odigrao bh. reprezentativac
Bosno i Hercegovino, imaš čime da se ponosiš: Edin Atić među pet najboljih u Evropi!
Pomogao mu kada je bilo najteže
Mamić otvoreno o čovjeku iz BiH koji mu je dao 22 miliona: "Da mu sutra zatreba, sve bih mu dao"
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi
Slika poniženog Srbina obilazi svijet: "Znaš li ti sine u kakav si klub došao?"
Ubrzo će ipak sve biti kako treba