Talijanski AC Milan "lovi" ovog ljeta igrače sredine terena, a ugledna Gazzetta dello Sport vjeruej da na San Siru žele dovesti Andreu Polija i Angela Palomba, dvojac iz Sampdorije.
Naime, trener Massimiliano Allegri je od Uprave Milana zatražio dopuštenje za dovođenje pojačanja u veznom redu. Navodno, potpredsjednik kluba Adriano Galiani spreman je potrošiti 15 miliona eura za mladog talijanskog reprezentativca Andreu Polija. Drugi kandidat je Angelo Palombo, a cijena ovog igrača Sampdorije je oko 10 miliona eura.
No, Rossoneri će, ipak, malo pričekati, jer Đenovljani igraju kvalifikacije za Ligu prvaka, pa zaigraju li ova dva igrača u tim utakmicama, neće imati pravo nastupa za Milan u tom takmičenju (naravno ukoliko bi prešli).
Osim Polija i Palomba, lista želja u veznom redu je proširena. Tuttosport navodi da su na listi Manuele Blasi, Antonio Candreva, Andrea Lazzarri i Mahamadou Diarra.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Spektakularan gol zabio je Eder Militao
Ni navijači Real Madrida ne mogu vjerovati čemu su danas svjedočili na Bernabeu
Nije sve bilo "fer i korektno" nakon utakmice
Turci slavili, za to vrijeme pred dvoranom nastao pravi haos, zbog njih i Grka reagovala i policija!
Među prvima pristao nositi dres Albanije