Borac dočekuje Tuzla City
Poznati sastavi za meč u Banja Luci, Musemić izmiješao karte
Zaostali meč 3. kola Premijer lige između FK Borac i FK Tuzla City na rasproedu je danas sa početkom u 16:30.
Radi se o veoma bitnom meču za oba tima, pa nema sumnje da će biti uzbudljivo.
Ovo je utakmica koja može puno toga odrediti kada je u pitanju borba za sami vrh tabele, a poznati su i sastavi timova za ovaj meč:
BORAC: Pavlović, Bošnjak, Ćorić, Begić, Donald, Vojnović, Subić, Lukić, Vranješ, Kulašin, Zakarić.
TUZLA CITY: Brajlović, Šukilović, Nukić, Gavrić, Krpić, Karjašević, Tomašević, Mehidić, Doffo, Ubiparip, Morris.
Glavni sudija meča bit će Zoran Grbić iz Prijedora, a pomoćnici su Sreten Udovičić iz Prijedora i Mirza Demir iz Kaknja. Četvrti sudija na današnjoj utakmici je Mirza Kazlagić iz Cazina.
Delegat je Goran Skoko iz Ljubuškog, a posmatrač suđenja Danko Ćavar iz Širokog Brijega.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Portugalac je napravio ogromnu grešku
Dominik Livaković je večeras udario šamar Joseu Mourinhu kakav niko nikad nije: "Sad je sve jasno"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo