Presudio svojim golom

Smail Prevljak je i više nego zadovoljan nakon novog gola i pobjede

Smail Prevljak bio je junak u pobjedi bh. reprezentacije nad Rumunijom (1:0) u drugom meču nove sezone Lige nacija.

Prevljak je ušao na poluvremenu, a u 69. minuti je jednu odbijenu loptu spremio u mrežu i donio nam važna tri boda pred gostovanje u Podgorici.

"Nije bila laka utakmica, dali smo svoj maksimum i mislim da su to navijači vidjeli", rekao je kratko Prevljak.

"Neće biti lagana utakmica. Malo smo gledali kada su igrali protiv Rumunije. Vidjeli smo da su i oni jaki, ali imamo šansi jer sad imamo malo više samopouzdanja", dodao je.