Teniserke Bosne i Hercegovine sjajno su otvorile nastup u trećoj grupi Billie Jean King Kupa.
U prvom kolu deklasirale su Nigeriju sa 3:0.
U prvom meču nefisa Berberović je sa 6:0, 6:1 počistila Adetayo Adetuniji.
Drugi bod našoj selekciji donijela je Dea Herdželaš koja je dobila prvi set protiv Adesuw Osabuohien 6:0, a u drugom setu nigerijska teniserka je predala meč pri rezultati 3:2 za Herdželaš.
Duel parova Ignjatović/Tucaković - Adetunji/Osabuohien nije odigran.
Prema očekivanjima, naša selekcija je danas u Ulcinju stigla do lagane pobjede protiv Nigerije. Za prolaz u narednu fazu će naše djevojke sutra igrati protiv domaćina Crne Gore.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nije se dugo čekalo na reakciju