Izrazio je spremnost
Većinski vlasnik FK Sarajevo spreman je uložiti 100 miliona eura u Koševo
FK Sarajevo dobit će novi teren nakon što je Općina Centar dala saglasnost za učešće u projektu obnove terena.
Tako bi uskoro na stadionu "Asim Ferhatović Hase' trebao 'nići' novi teren, ali to nije jedina vijest koja je obradovala navijače Bordo kluba.
Na sjednici Općinskog vijeća saopšteno je kako većinski vlasnik Sarajeva ima namjeru uložiti čak 100 miliona eura u stadion i objekte oko njega.
"Znam da će se voditi razgovori sa većinskim vlasnikom Sarajeva o nekom vidu zajedničke izgradnje na stadionu Koševo. Znam da je spreman uložiti 100 miliona eura i volio bih da danas o tome razgovaramo, a nadam se da ćemo i o tome uskoro glasati. Znate li koliko bi to značilo za samu Općinu Centar, za prihode i sve ostalo?", rekao je na sjednici predsjedavajući općinskog vijeća Sejad Đozo.
Investicija u stadion je više nego potrebna. Ismir Mirvić i ljudi oko njega očigledno imaju jasne ciljeve šta žele i zaista bi bilo lijepo vidjeti stadion u nekom novom ruhu.
Sve će za sada krenuti od rekonstrukcije terena, a vidjet ćemo šta nas čeka u budućnosti i kakva iznenađenja će Mirvić i saradnici donijeti u Bordo tabor.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Student je izgleda meta dva kluba, a jedan bi mogao biti posebna priča
Bosna ima najvećeg dragulja! Željko Obradović ga želi u Partizanu, Miško Ražnatović zove u Megu!
Ništa od Evropske lige
Nezapamćen fijasko Rijeke u Grčkoj, iste večeri je klub prodan
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Orlovi došli do velika tri boda