Fudbaleri Slavije od subote se nalaze na pripremama na Tjentištu, a ekipi su se priključili Đorđe Lackanović, Vladimir Mićević i Miljan Radonja, koji su prošlu sezonu proveli na pozajmiti u prvoligašu RS, Famosu iz Vojkovića.
Tim iz Istočnog Sarajeva na Tjentištu će raditi do 6. jula, a nakon toga i odirati prvu kontrolnu utakmicu. Protivnik igrača trenera Zorana Erbeza biće sarajevski Olimpik.
«Na Tjentištu ćemo odraditi neophodan dio priprema fizičke izdržljivosti. To je temelj za naš daljni rad do početka prvenstva. Po povratku kući odigraćemo sa Olimpikom gdje ću istestirati veći dio fudbalera.
Ipak, najvažniji, finalni dio priprema odradićemo na Pohorju, gdje ćemo nastojati odigrati i što veći broj kontrolnih utakmica sa što kvalitetnijim suparnicima. U Sloveniju ćemo putovati 11. jula, a do tada trebali imati i jasnu sliku sa kojim igračkim kadrom ulazinom u narednu sezonu», rekao je Zoran Erbez, trener Slavije.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva