Bayern je još u petak gostovao Hamburgu u okviru 9. kola Bundeslige, a na kraju su se obje ekipe zadovoljile sa po jednim osvojenim bodom. Iako je HSV imao najboje prilike, trener Bavaraca Louis vvan Gaal žali za dva propuštena boda.
"Po završetku utakmice sam odjurio u svlačionicu i rekao mojim igračima kako je sramota što nismo pobijedili", priznao je Louis van Gaal, žaleći za dva propuštena boda u Hamburgu.
"Imam osjećaj da smo mogli puno više napraviti nego što jesmo. Hamburg je fizički bio slomljen u zadnjih petnaestak minuta utakmice, što smo mi morali iskoristiti i postići taj jedan gol. No, nismo uspjeli u tome. Ipak, dečki su dali sve u nastojanju da pobijede. Zadovoljava me njihov strastveni pristup utakmici. Nisam sretan što nismo zabili taj jedan gol. Zaista smo imali priliku za to, jer je HSV bio iscrpljen", dodaje Holanđanin, dok je nešto skromniji Phillip Lahm.
"Očito, htjeli smo se vratiti sa tri boda, ali Hamburg je imao stopostotnu šansu na kraju, tako da moramo biti zadovoljni s bodom", riječi su kapitena Lahma.
Bayern je u ovoj utakmici nastupio bez Van Buytena, Van Bommela, Klosea, Robbena i Riberyja.
Promo
Mali fudbal izazvao veliko interesovanje publike
Najveći prijatelj domaćeg sporta: Mozzart uz futsal turnire u Srpcu i Modriči
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Šokantna otkrića Ranka Stojića
Aleksandar Vučić uništio simbol srpskog fudbala zbog 120.000 eura: "Postavio sam im uslov da..."
Karijeru nastavlja van granica Bosne i Hercegovine
FK Borac prodao Envera Kulašina · Saznajemo
Navodno je sve blizu dogovora
Sprema se hit ekipa u Turskoj: Edin Višća stiže kod Brune Petkovića?
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Objava koju nisu očekivali