Lijevi bek Real Madrida, Marcelo Vieira da Silva Júnior rekao je kako je poboljšao svoju igru u odbrani, te da je postao motiviraniji dolaskom Josea Mourinha.
Marcelo ove sezone proža veoma dobre partije u dresu madridskog kluba, a na press-konferenciji zahvalio se svom treneru, portugalskom stručnjaku, Joseu Mourinhu.
"Nikada se nisam prestao smijati. Ja sam uvijek sretan. Čim je došao Mourinho, znao sam da ću dokazati svoje vrijednosti. Također, zahvalan sam predsjedniku koji je imao veliko povjrenje u mene", rekao je Marcelo, te dodao:
"Mourinho mi je dosta pomogao da poboljšam svoju igru u dobrani i da postanem agresivniji. Borim se kao lud za svaku loptu. Također samo i motiviraniji nakon njegovog dolaska."
"Razmišljam samo o Realu. Rano je govoriti ko je u boljoj formi, Barcelona ili mi. Moramo samo da nastavimo sa dobrim radom i pratiti naš dobar niz. Ujedinjeni smo i svi želimo pomoći u svakoj utakmici. Maksimalno treniramo za svaki susret", dodao je za kraj 22-godišnji bek Reala.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Analiza bivšeg napadača
Cassano nikoga ne štedi, a onda je došao red na Modrića: "Allegri će mu samo reći da..."
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Nikog ništa ne pita