Dominguez propušta cijelu sezonu

Najbolja španska atletičarka svih vremena Marta Dominguez objavila je kako je ova sezona za nju gotova, jer se nalazi u trećem mjesecu trudnoće, ali da bi trebala biti spremna za OI u Londonu 2012.

"Sada moram da brinem o nekim drugim stvarima, pa će atletika ostati u drugom planu. Ipak, vjerujem kako ću se vratiti potpuno spremna za OI u Londonu 2012. Žao mi je što ću propustiti sezonu, ali sam još više uzbuđenja ovom novom fazom u mom životu", rekla je Dominguez.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.