Srbijanski teniser Janko Tipsarević je ponovo osumnjičen da je odigrao namješten meč.
Kladionica "Betfer" prijavila je neuobičajenu veliku uplati na pobjedu Argentinca Horacija Zeballosa nad Tipsarevićem, prošle nedjelje na Kupu Kremlja u Moskvi.
Tipsarević je meč izgubio sa 2:1 (4:6, 6:4, 6:3), a sumnju je produbila činjenica da je na pobjedu Argentinca uplaćeno 1.5 milion funti i to u trenutku kada je Tipsarević dobio prvi set.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske