Trener Rudar Prijedora Boris Gavran ima velikih problema oko sastava tima uoči gostovanja u Gradačcu.
Pored već ranije povrijeđenih Despotovića i Brkića u Gradačci neće biti Dragoslava Stakića koji zbog povrede ne trenira već dva dana i neće ni putovati u Gradačac.
Marko jevtić se žalio na povredu i on će biti u kombinaciji, a neizvjesno je hoće li u ekipi biti oporavljeni Ognjen Dašić.
"Upisali smo četiri utakmice bez poraza i to tri pobjede, a nismo ni u jednom meču bili kompletni. Ne vidim zašto i sad u Gradačcu ne bi stigli do bodova, iako u sastavu neće biti nekoliko igrača. Idemo da se nadigravamo i da pokušamo uzeti najmanje jedan bod", kaže Nebojša Šodić, fudbaler Rudara.
Promo
Beskamatni namjenski kredit za kupovinu energetski efikasnih proizvoda u Techno Shop prodavnicama
Učinite štednju energije mogućom uz Raiffeisen banku i Techno Shop
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Na susretu kvalifikacija za Konferencijsku ligu
Srbi su čekali i dočekali, Kosovo završilo na stubu srama: "Neka cijela Evropa zna da smo..."
Nije mu bilo lako odabrati
Najveća krađa Srbije porijeklom je iz BiH, a izdao je Njemačku: "Ma, ovo prezime je srpsko"
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Uskoro zvaničan potpis