Reakcije trenera nakon meča u Modriči

Marinović pohvalio i Slogu, Jagodić poručio: Borac je iskoristio i vjetar i kišu...

Samir Mlaćo

Borac je bez problema prošao još jedan premijerligaški ispit.

Banjalučani su sa čak 4:0 savladali Slogu u Modriči, a navedenu prednost su imali već nakon prvog dijela.

U nastavku dosadna utakmica, a svoje viđenje dali su i sami treneri. Kao da su bili bez puno riječi...

Prvi je riječ dobio Vinko Marinović, šef struke Borca.

"Čestitam svojim igračima, ali i igračima protivnika. Teren je bio težak. Mi smo došli do gola iz slobodnjaka, a onda i drugi gol, te smo dobro izgledali.

Vidjet ćemo stanje sa Pavlovićem", rekao je Marinović.

Nakon toga se pred kamerama pojavio i Vlado Jagodić.

"Borac je iskoristio sve, nevrijeme, vjetar, kišu... Mislim da je kod trećeg gola bio prekršaj na golmanu, ali Borcu čestitam. U nastavku smo imali neke situacije, zaslužili smo jedan gol zbog incijative iz drugog poluvremena. Utakmica je riješena u prvom poluvremenu, a mi se okrećemo novoj utakmici.

Borac je superioran u ligi, a mi imamo problema sa rosterom. Ovo danas su nenormalno loši uvjeti za igru, žao mi je da se neko razboli", dodao je Jagodić.

Borac je i dalje lider na tabeli, a Sloga je petoplasirana na tabeli.

U narednom kolu Banjalučani igraju sa Zvijezdom 09, a Sloga dočekuje Posušje.