Olimpic se dugo mučio sa Zvijezdnom na Koševu, ali je na kraju ipak došao do minimalne pobjede rezultatom 1:0.
Olimpic je tokom prvih 45 minuta igre bio daleko bolji protivnik na terenu u susretu sa Zvijezdnom iz Gradačca. Međutim, na odmor se otišlo pri rezultatu od 0:0, iako je domaća ekipa u nekoliko navrata opasno zaprijetila golu gostiju.
Već u 20. sekundi drugog poluvremena dosuđena je najstroža kazna u korist domaće ekipe. Loptu je na bijelu tačku stavio Vedran Ješe, ali je golman Zvijezde njegov šut uspio odbraniti.
Ipak, ni promašeni jedanaesterac, ali i mnogo "običnih" prilika, nisu pokolebali domaće, koji su do zasluženog vodstva stigli u 70. minuti. Vidović je iz jedne polukontre povukao loptu po lijevoj strani, te potom sjjano pronašao Alimanovića, kojem nije bilo teško da sa nekoliko metara ugura loptu u mrežu gostiju iz Gradačca.
Do kraja susreta Olimpic je "stao na loptu", te znalački sačuvao strečenu prednost, te na kraju došao do nova tri boda.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Upisali ubjedlji poraz
Srbija "razbijena" na otvaranju Svjetskog prvenstva i to od autsajdera!
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Derbi 4. kola Wwin Prve lige FBiH
Odlična utakmica i drama u Gabeli: Sloboda promašila penal u 95. minuti, pa Smajić zabio za trijumf
Pobjeda Liverpoola, a Kerkez u glavnoj ulozi