Legenda Juventusa Alessandro Del Piero moraće pristati na smanjenje primanja, ukoliko želi i dalje nositi dres torinske ekipe.
La Gazzetta dello Sport piše danas da su pregovori oko produženja ugovora između Juventusa i Del Piera počeli, a čelnici Stare dame žele Del Pieru smanjiti godišnja primanja za tri miliona eura.
Giuseppe Marotta će najvjerovatnije kapitenu Juventusa ponuditi godišnji ugovor, sa opcijom produženja na još jednu godinu.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dramatična utakmica
Beograd u čudu gleda Musu i Kondića: Dubai prosuo finale!
Odlučio se vratiti u Evropu
Može sve, ali reprezentacija ne - Veliki povratak Srbina na scenu, smiješi mu se potpis života
Luka Vušković je čudo
Hrvatska ima nestvarnu zvijer od igrača - Uskoro će biti najbolji na svijetu!
Legendi je 'rok istekao'
Sa njim je u dresu Crvene zvezde nakon ovog gotovo: "On više ne smije odigrati ni minut"
Odlazi iz Real Madrida