Bh. reprezentacija danas od 17 sati sati u Bratislavi igra prijateljsku utakmicu sa domaćom selekcijom Slovačke, a naši reprezentativci u sjajnom raspoloženju iščekuju ovaj dvoboj.
U našoj reprezentaciji vlada sjajna atmosfera, a nekoliko sati prije utakmice svi su dobrog raspoloženja i sa nestrpljenjem očekuju večerašnji prijateljski ogled sa Slovačkom.
Sinoć je stigao i golman banjalučkog Borca Asmir Avdukić, koji će, prema najavama, biti rezervna opcija za Kenana Hasagića. Avdukić je uzbuđen, jer ipak mu je ovo prvi poziv u nacionalnu vrstu.
Reprezentativci su otišli na ručak, a u svojim sobama u hotelu "Holiday Inn" boravit će do 15 sati, kada će ekspedicija Zmajeva krenuti put stadiona u Bratislavi.
"Treba odigrati maksimalno ozbiljno. Niti u jednom trenutku se ne smijemo opuštati. Svjesni smo snage Slovaka, ali vjerujemo da ćemo na kraju večerašnje utakmice biti bolji", kazao je Elvir Rahimić za SportSport.ba.
"Osnovna stvar je da damo sve od sebe. To je, svakako, ključ dobrog rezultata", dodaje Miralem Pjanić.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
S usana im se moglo pročitati šta govore
Dok je Modrić ležao na terenu ono što su uradili Jovetić i Savić je zgrozilo sve na Maksimiru!
Crna Gora pala na Maksimiru
Noć za pamćenje na Maksimiru: Velika pobjeda Hrvatske u regionalnom derbiju!
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Specijalni pred novom avanturom